KONST / Litografier / Litografiska blad 15685375
nr 1568 5375
Litografiska blad
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, Daterade -64 & -66 cm, yttermått inklusive ram: 49x66 &52x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:49:07
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)